Новини

    Малюнок на асфальті

    «Бережіть планету чистою!»

      З таким закликом звертаються   учні 6 класу Носківецької ЗОШ І-ІІ-ІІІ ступенів  до  людей. 

       З метою  виховання екологічної культури школярів та проведення  заходів, приурочених Дню Землі,  школярами було створено колективний малюнок на асфальті. Брали  участь у створенні  агітаційного екологічного малюнка    Нагорна Анастасія,  Кочмарук Богдана, Клименко Анжела,  Гаврилюк Вікторія.  Підтримали  учнів  у виконанні малюнка  та допомагали у  його оформленні    директор школи ТерещенкоТ.П. та класний керівник

     

     

    12.05.2017 | Aдмін | Читати далі

    Акція "Бузок"

    Акція « Бузок»

           В рамках проведення місячника   по благоустрою та з метою виховання в учнів  екологічної культури , любові до природи , формування   в  школярів  прагнення  до покращення  навколишнього середовища    учнями 6 класу  на території  Носківецької ЗОШ І-ІІ-ІІІ ступенів  висаджено  бузкову алею. 

          Гаврилюк Сашко, Нагорний Руслан та Дзюба Миколка носили воду  для поливу.  Жураховський  Юра  , Клімов Максим  та Нагорний Миколка  копали ямки для дерев.  Дівчатка-шестикласниці  Гаврилюк  Віка, Кочмарук Богдана, Нагорна Анастасія, Христюк Ольга, Катрін Вікторія та Клименко Анжела  висаджували дерева , дбайливо прикриваючи їх землею.

     

     

    24.04.2017 | Aдмін | Читати далі

    Хліб - усьому голова

             З метою прищеплення учням бережливого ставлення до хліба, виховання поваги до людей праці, українських звичаїв та обрядів  у Носківецькій ЗОШ І-ІІ-ІІІ ступенів  учнями 6 класу проведено відкриту виховну годину  «Хліб – усьому голова».

           Хліб у долі людства, в долі людини … прекрасна та безмежна тема!  Відчували себе перед хлібом в боргу художники, письменники, поети, щедро присвячуючи йому свої витвори, а борг не зменшувався. Такий от він, хліб. Створене руками людини диво.

        У життя кожної людини поняття «хліб» входить з народження. І в свідомості людській хліб – це не тільки коровай на столі, але й мірило моральних цінностей у людині, символ того, що приносить людині самовіддана праця.

        У ході виховного заходу  учні  досліджували  історію походження злакових культур , значення хліба для народів світу у різні  періоди життя людства.  При підготовці заходу використано матеріали усної народної творчості,  музичних, художніх та поетичних творів українських митців.  На закінчення  заходу учні частували присутніх домашніми смаколиками, випеченими своїми руками.

      

     

     

    07.04.2017 | Aдмін | Читати далі

    Тиждень

    Не цурайтесь того слова,

    що мати співала

    як малого сповивала

    з малим розмовляла…

     

           З 7 березня по 10 березня в 2 класі проведено тиждень ,,Тарасовими стежками.

           За цей час учнями класу вивчалась біографія поета, проведено конкурс читців віршів Тараса Шевченка. Цікавим для дітей виявився конкурс ,,Домалюй подвіря до Тарасової хати.

    З задоволенням  учні співали пісні та вірші поета. Також оформлено куточок Кобзаря, виготовлено альбом ,,Шевченко – художник.

    10.03.2017 | Aдмін | Читати далі

    Родинне свято "Цілую руки твої, матусю"

    7 березня у нашій школі відбулося родинне свято, приурочене кращій половині нашої планети – дорогим жінкам. Тому хочеться привітати їх зі святом весни – 8 Березня. Побажати усього найпрекраснішого, адже  Вони цього заслуговують, як ніхто інший.

    Бажаєм щастя і тепла,

    Весни, усмішок, сонця,

    Щоб доля світла увійшла

    До кожного віконця.

    Хай навкруги цвіте бузок,

    Та небо буде ясним;

    І щоб життя було в жінок

    Щасливим і прекрасним.

    Аби завжди в душі у вас

    Горів вогонь кохання;

    І хай у цей весняний час

    Здійсняться всі бажання!

    На свято були запрошені матері та бабусі учнів. Діти вітали своїх берегинь роду піснями та віршами, в яких висловлювали свою любов і повагу. Також учні подарували листівки, виготовлені власноруч, вклавши у них усю любов та тепло. На ранок завітали директор школи Тетяна Петрівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Алла Вікторівна. Вони  побажали усім миру, добра і ясного сонця. Також були проведені різні конкурси, в яких матусі і бабусі відчули себе, наче в ,,Салоні краси. А дітки спробували себе у ролі перукарів та візажистів.

     

    10.03.2017 | Aдмін | Читати далі

    « Від Хмельницького до Грушевського»

     Виховний захід приурочено 100-річчю утворення Української Центральної Ради.

           Вступне слово на конференції мала  організатор заходу, учитель історії Мороз Н.М., яка  зауважила, що у духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. В нашій історії є такі події, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Сьогоднішні дні у житті України є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного культурного і політичного розвитку суспільства. Успіх нинішнього українського державотворення значною мірою залежить від того, чи зуміємо ми об’єктивно проаналізувати власний історичний досвід, зокрема усвідомити, як формувалася й функціонувала українська державницька ідея.  Основоположниками національного державотворення  початку ХХ століття були представники Української Центральної Ради.

          Учениця 10 класу Смачна Яна  розкрила питання  сутності початку Української революції 1917 року.  Розповіла про передумови, причини та шляхи утворення Центральної Ради як законодавчого органу , що дав  початок державотворчим процесам на українських землях. З політичними особистостями , які були фундаторами  творення української держави , присутніх ознайомили  Катола Лариса, Янківська Лілія та Кочмарук Павло.  Роль ЦР, її здобутки та прорахунки проаналізували Попадюк Ліна та Вінтула Тетяна.  Питання сучасного державотворення  розкрив одинадцятикласник  Буряченко Валерій. Цікаві документальні кадри , які були представлені учасникам конференції, підготував учень 11 класу Притуляк Владислав.

           Сьогодні кожному громадянинові нашої держави зрозуміло, що Україну чекає тернистий, важкий і довгий шлях входження у світовий простір. Шлях України – це шлях побудови самостійної демократичної незалежної правової держави, а не держави тільки етнічної .  Відродження національної свідомості – складний і багатоступеневий процес втілення в життя національної ідеї створення дійсно заможного соціально здорового суспільства. Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, і залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірену часом і випробуваннями кращих рис народної душі, національного характеру.

     

     

          

          

    10.03.2017 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 «2» 3
    Всього новин: 14